Uaktualnienie programów konferencji 29-30.03.2019

Uaktualnione zostały programy konferencji. W najbliższych dniach można jeszcze zgłaszać swój udział przesyłając na adres mailowy mfhconf@gmail.com lub info@zawsze-naturalnie.pl tytuł wystąpienia, autorów i ich afiliacje. Prosimy podać, w której konferencji (w jakim dniu) chcieliby Państwo zaprezentować swoją pracę oraz jaka jest preferowana forma wystąpienia: 2-3 minutowa jako poster elektroniczny (w formie prezentacji ppt) czy jako wykład 15-20 minutowy.

Tematy prac na piątek proszę podać w języku angielskim i polskim, zaś na sobotę – tylko w polskiej wersji językowej. Streszczenia (do jednej strony) po angielsku (ewentualnie po polsku) na IV Międzynarodową Konferencję „Człowiek-Żywność-Zdrowie” oraz po polsku na I Konferencję „Probiotyki-Zioła-Nutraceutyki” prosimy przesyłać do 22 marca 2019 na podane powyżej adresy mailowe. Streszczenie powinno zawierać krótkie wprowadzenie, cel pracy, uzyskane wyniki i podsumowanie. Sugerowana długość pracy – do jednej strony, ale dłuższe też przyjmiemy.

Poniżej znajduje się aktualna wersja programu Sympozjum Naukowego „ZIELONE FORUM”, w skład którego wchodzą dwie konferencje. Program jednej jak i drugiej konferencji jest stały w ogólnym zarysie, aczkolwiek możliwe są jeszcze drobne zmiany. Poniżej programów znaleźć można również wzory do streszczeń polskich i angielskich (tzw. templatki), które ułatwią Państwu przygotowanie streszczenia do materiałów kongresowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *